Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Gutów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Trojanów

Trojanów(Gutów + 22 km)

220 000 zł11 900 m² 18,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 11 900 m (1,19 ha), zlokalizowaną w miejscowości Trojanów, w gminie Opatówek - w bliskim sąsiedztwie zalewu Szałe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dąbrówka Zabłotnia

Dąbrówka Zabłotnia(Gutów + 22 km)

252 000 zł2 400 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2400 m , położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 252 000 zł Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

172 800 zł5 760 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 5760m2 położoną w Radomiu w obrębie Malczew. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 13mx447. Ulokowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 800 m² 143,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną 2 km od Radomia w miejscowości Makowiec, ul. Radomska. Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w 2025 roku dla dwóch budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Borek

Borek(Gutów + 20 km)

146 000 zł1 402 m² 104,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1402 m2 z warunkami zabudowy na dwa domy Działka pierwsza od drogi asfaltowej Działka położona w miejscowości Borek , w gminie Godziesze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szadek(Gutów + 14 km)

160 000 zł1 640 m² 97,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w Szadku. Cena do negocjacji! Działka w prostokącie o powierzchni 1640 m2 Dojazd do działki droga asfaltową. Prąd i woda w drodze. Zapraszam na prezentację

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szałe

Szałe(Gutów + 20 km)

826 000 zł1 377 m² 599,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Działka o pow. 1377m2 z dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd z drogi asfaltowej, kształt zbliżony do prostokąta bok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wsola

Wsola(Gutów + 5 km)

140 600 zł1 406 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1406 m2 położona w doskonałej lokalizacji. Działkia zlokalizowana jest w miejscowości Wsola ( gmina Jedlinsk). Dla działki w roku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Białobrzegi

Białobrzegi(Gutów + 18 km)

330 000 zł38 500 m² 8,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 3,85 ha (38 500 m2), położone w miejscowości Sucha, gmina Białobrzegi (woj. mazowieckie).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Gutów

Gutów,mazowieckie

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

!Tylko w Metrohouse! Oferuję Państwu działkę w malowniczej okolicy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Gutów

Gutów,mazowieckie

106 590 zł1 254 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

!Tylko w Metrohouse! Oferuję Państwu działkę w malowniczej okolicy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gutów

Gutów,mazowieckie

40 000 zł4 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka jest przy drodze asfaltowej. Cena również do negocjacji .

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij